win-win institute, s.r.o.

Společnost byla založena v roce 2007 a poskytuje poradenství, strategie a realizace v oblasti marketingu a obchodu. Cílem je pomáhat klientům budovat dlouhodobé a profitabilní vztahy s jejich zákazníky. Profesionální služby poskytuje především díky mnohaleté praxi v oboru, u mnohých členů týmu se jedná o více než 20 let praxe.
Marketingové kompetence byly u některých členů týmu rozšířeny i o znalost koučování. Kombinace znalostí marketingu a koučování je velmi efektivní například při zjišťování klientských a zákaznických potřeb a při realizaci efektivních workshopů.


Vedení společnosti

Naďa Šolcová
Managing Director
Naďa působí v oboru od roku 1992. Kromě komplexních marketingových řešení se zaměřuje na direct marketing, který vystudovala na The Institute of Direct Marketing v Londýně, čímž získala oprávnění užívat titul Diplomovaný Direct Marketer (Dip DM). 5 let vedla pražskou Ogilvy One. Pod jejím vedením se agentura stala mezi téměř 170 pobočkami celosvětové sítě nejlépe hodnocenou pobočkou podle hodnotícího programu Five Star Agency. V roce 2007 založila společnost win-win institute, která se v začátku zabývala především vzděláváním v oblasti marketingu a soft skills. Nyní již delší dobu poskytuje poradenství a strategie v oblasti marketingu a obchodu. V posledních pěti letech rozšířila Naďa své kompetence o koučování. Absolvovala tři výcviky koučů akreditované u profesních asociací, ČAKO a ICF. Své znalosti kouče, lektora a marketéra spojila v projektu win-win network,  který od roku 2014 sdružuje marketingové týmy po celé České republice a klientům win-win institute tak zajišťuje realizace navržených strategií.
 

Vybraní klienti za 23 let praxe

AD-IN-ONE, BILLA, AVENTIS, BERENTZEN (značky BERENTZEN, APFELCORN, PUSKIN VODKA), CENTROPOL, ČESKÁ POJIŠŤOVNA, ČEZ, ČESKOMORAVSKÁ STAVEBNÍ SPOŘITELNA, DINOPARK, DŘEVOZPRACUJÍCÍ DRUŽSTVO LUKAVEC, EBANKA, FORD MOTOR COMPANY, GRUNDIG CZECH REPUBLIC, GOLDBECK (značka SKELETSYTEM), HOME CREDIT, IBM CR, ISUZU TRUCKS, KIMBERLY-CLARK (značka HUGGIES), KOMERČNÍ BANKA, LACTALIS (značka PRESIDENT), MANPOWER, NESTLÉ, UNILEVER (značky DOVE, POND'S),
OASA COMPUTERS, OC PALÁC FLÓRA, OMV, OREA HOTELS, PIONEER INVESTMENTS, PANASONIC CZECH REPUBLIC (značky PANASONIC, TECHNICS), PRIM, REALITNÍ KANCELÁŘ EVROPA - FRANČÍZOVÁ SÍŤ, RENOMIA, SAP, STYRAX, STYRAX CONSULTING, TEEKANNE, TCHIBO (značka JIHLAVANKA), TSR CZECH REPUBLIC, TELEFONICA O2, UPC ČESKÁ REPUBLIKA, VODAPHONE, VOLCANO COMPLEX, VOLVO CR, VYDAVATELSTVÍ CINEMA, ZENTIVA (značky BONELIT, PARALEN, ZENTIVA)


Zaregistrujte se pro osobní prezentaci!
Máte-li zájem o marketing, který vám zlepší prodeje a zisk, prosím zaregistrujte se pro osobní prezentaci. Při setkání vám rádi představíme relevantní případové studie a společně zjistíme, v čem můžeme být prospěšní právě vám.
jméno:
firma:
pozice:
firemní email:
telefon (chcete-li):
vzkaz: